Sandıklı Hüdai Kaplıcaları Afyon, Fiyat Listesi, Villaları

Sandıklı hüdai kaplıcaları Afyon ile ilgili aramalar başlığı altında ; Sandıklı hüdai kaplıcaları kaymakam evleri, sandıklı hüdai kaplıcaları fiyat listesi.
Sandıklı hüdai kaplıcaları işletme müdürlüğü ve sandıklı hüdai kaplıcaları resimleri ile birlikte sandıklı hüdai kaplıcaları apart. Sandıklı hüdai kaplıcaları villaları, sandıklı hüdai kaplıcaları kür merkezi. Sandıklı hüdai kaplıcaları nerede? Sandıklı Hüdai kaplıcaları telefon. Sandıklı Hüdai Termal Otel kaplıca evleri hakkında
:

Sandıklı Hüdai KaplıcalarıAfyon

Kaplıcamızda yer alan tesisler içerisinde  ; Şifa kaynağı niteliğinde olan doğal çamur Banyoları, Termal Havuzlar, Tabii Saunalar, Türk Hamamı Masaj Salonları, Güzellik Merkezi – Kuaför, Bilardo sevenler için bilardo oyunları, Masa Tenisi ve  Oyun Salonu bulunmaktadır, Alışveriş Merkezi, Bisiklet Parkuru, Basketbol Sahası, Yürüş Parkurları’da tesis’in hizmetleri arasında yer almaktadır.

Sandıklı Hüdai Kaplıcaları Özellikleri ;

Kaplıcada bulunan lobi alanında yer alan  televizyonu izleyen konuklarımız  çay ve kahve servislerinin tadını çıkarabilirler. Sabah kahvaltısı,  öğle ve akşam yemeklerini ise  100 kişilik restoranda havuz manzarasında sunulmaktadır. Otel tam pansiyon.  Sabah kahvaltısı, öğle ve akşam yemekleri ücrete dahildir. Otelde bulunan  Odalar iki kişilik olup televizyon, telefon ve duş mevcuttur.
Otel,  Hüdai Kaplıcaları merkezinde bulunup, Otelin etrafı insana huzur veren doğal ortam ile kuşatılmıştır. İşletme müdürlüğü bünyesinde faaliyet vermekte olan Küçük Termal otelimiz,  34 oda, 68 yatak kapasitesine sahip olmakla birlikte, temiz odaları, tam otomatik telefon, lobi, 100 kişi kapasitesine sahip  restaurantı’nın yanı sıra, açık çay bahçesinde çaylarınızı yudumlayabilirsiniz. Açık termal havuzu  ve çocuk parkı bulunmaktadır. Ayrıca  açık otopark hizmeti mevcuttur.

Otelin alt katında bulunan Türk hamamı şeklinde su banyosu ve  şifa dağıtan çamur banyoları ile siz değerli konuklarına  hizmet vermektedir.
Tesislerimizde,  İşletme bölümü tatil köyünde 143 Banyosu bulunan, 122 Banyosuz ve yaz sezonlarında faaliyete giren çadır kent yer almaktadır.

Termal Otel ve Küçük Otel tesislerinin toplam 1900 yatak kapasitesi bulunmaktadır. Kadın ve  erkek ayrı olmak üzere Kardelen Çamur Banyoları, Eski Çamur Banyoları, Kür Merkezi Su Banyosu, Çamur Banyosu, Türk Hamamı, Açık ve Kapalı Yüzme Havuzları, Kükürtlü havuzlar, çeşitli Termal sular, 24 adet saatlik orkide aile banyoları, atari ve oyun salonu, güzellik salonu, toplantı salonu, disko, marketler, turistik eşya reyonları, Kuaför, Kasap, Kahvehane, fırın ve Restorant, Jimnastik salonu, Yürüyüş Parkurları, Futbol sahası ve masaj ile hizmet vermekte olup, Yeşil alanlar, piknik ve mesire alanları ve konukların istirahat etmesi için açık hava parkları ile hizmet veren tesisler, her geçen gün ziyaretçilerin akınına uğramaktadır.
Bakanlar Kurulu kararı ile Kaplıcamıza Resmi Sağlık Heyet Raporu ile Sevkli Hasta kabul edilmektedir.

OTEL FİYATLARI :Rezervasyonlarınızı, kişi ve gün sayısı ile ve konaklama gününden en az 15 gün önce yapmanızı rica ederiz.

 Sandıklı Hüdai Tesisleri Kaplıcaları Adres ve Telefon Bilgisi

Adres : Afyon Antalya Karayolu 65 km
Telefon : 0 272 535 73 27- 29

Sandıklı Hüdai Kaplıcaları Resimleri


 

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorum için soruyu cevaplayiniz: