playstation 3 fiyatları ne kadar

Günümüzde oyun sektörü her yıl daha da büyüyen bir sektör. Oyun konsolü denildiğinde kuşkusuz akla playstation konsoller gelir. Bilgisayar ortamında oyundan sıkılan, ev ortamında dev ekran lcd veya led tv’lerinde koltuğuna yaslanarak oyun oynamanın zevki başkadır.

Playstation 3 fiyatları ilk çıktığı zamana göre biraz daha uygun seviyelerde. Ps3 Teknosa fiyatı ortalama 400 TL civarında. Bu modelin 120 GB sabit disk alanı var. Bunun yanı sıra sahibinden.com sitesine göz attığımızda, Sony Ps3 cihazının yanında 3 tane 3 boyut destekli oyun ve 3 boyutlu gözlükle birlikte yaklaşık olarak 650 TL gibi fiyatla satışa sunulduğunu görüyoruz.

Ps3 Oyunları fiyatları ise incelediğimizde şu rakamlarda seyrediyor: Elektroworld.com sitesinde Ps3 DARKSIDERS, PES 2011 oyunu, Red Alert 3, Sorcery, Devil May Cry 4, Assassins Creed, Sony God Of War, Smackdown v.b oyunların  satış fiyatı 49 TL olarak belirtilmiş.

Oyun dünyasında yeni çıkan 3 boyutlu oyunları da kolaylıkla oynama imkanı sunan Playstation 3 konsollerden birine siz de sahip olabilir ve sanal dünyanın kahramanı olabilirsiniz.

Bu yazımızda size genel olarak, ps3 fiyatları, teknosada ne kadar olduğu, üç boyutlu ps3 oyunları hakkında fiyat bilgisi vermeye çalıştık. İyi oyunlar..

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorum için soruyu cevaplayiniz: