Ösym 2012 Kpss Ortaöğretim – Önlisans Sınavı Soruları ve Cevap Anahtarını Yayınladı

Ösym tarafından yapılan duyuruda 22 Eylül – 23 Eylül 2012 tarihlerinde gerçekleştirilen 2012 Kamu Personeli Sınavı / KPSS sınavı soru kitapçığı ve cavap kağıtları ile cevap anahtarlarının, sınava katılan adayların karşılaştırma yapabilmeleri amacı ile erişime açıldığı vurgulandı.

Adaylar sınav cevap kağıtlarını görmek için ÖSYM’nin https://ais.osym.gov.tr/ internet adresine girerek kendi cevaplarını inceleyebilecekler.

Ayrıca sınavdaki cevap kağıtlarına kodladıkları soru kitapçığı numarasına ve bu kitapçıkta bulunan sorulara http://skgs.osym.gov.tr internet adresine girerek  Tc Kimlik No’ları ile ulaşabilecekler. Aday tarafından görüntülenen sayfaların resmi belge taşımadığı, gerekli durumlarda yalnızca ÖSYM’nin kendi sisteminde verilerin resmi belge niteliğinde kabul edildiği bildirildi.

Bu yazımızda sizlere ÖSYM tarafından 2012 KPSS önlisans – Ortaöğretim sınavı soru kitapçığı ve cevap anahtarları ile ilgili adaylar tarafından merak edilen “soru kitapçığı yayınlandı mı?” veya ” ne zaman yayınlanacak?” gibi konularda bilgi vermeye çalıştık.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorum için soruyu cevaplayiniz: