Kpss sınavı sonuçları açıklansın artık !

Kardeşim 2012 kpss sınavına girdi. Tabi onunla beraber umudun peşinde olan yüzbinlerce kişi daha bu maceranın peşinden sürükleniyor. Çok azı bu serüvenin sonunda mutluluğu yaşayabilecek. Her yıl daha fazla insanın katıldığı kpss sınavında 2012 yılında acaba adayları neler bekliyor ? İstedikleri puanları alabilecekler mi? Kpss soruları zormuş diye duydum. Bakalım hayırlısı..

Peki bu kpss 2012 sınavı ne zaman açıklanacak? Ösym başkanlığı her yıl hemen hemen temmuz sonu ağustos başı gibi açıklardı. Bu yıl da aynısını mı yapacak acaba ? Bekleyip göreceğiz. Ama beklemek sıkıcı 🙂 Bir an önce açıklansın artık. Ona göre tercih yapacağız daha.

Seneye de ben gireceğim bu kpss olayına. Artık kader kısmet diyoruz. Hayatımız zaten sınavlarla işgal edilmiş durumda. Hep birileri ile rekabet ve mücadele içindeyiz. Ekmek aslanın ağzında iken midesine kadar inmiş. İnsan bazen hayatın ne kadar boş şeylerle geçip gittiğini düşününce üzülüyor haliyle.

Kpss 2012 sınavının sonuçlarının açıklanacağı günler yaklaşırken ve adayların tercih formu ve tercih kılavuzu için bekleyişleri de sürüyor. Hadi kpss ! göster kendini …

 

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorum için soruyu cevaplayiniz: