Kanal D Evim Şahane Başvuru Formu

Kanal D televizyonunda hafta içi her gün 14.40’ta yayınlanan ve ev dekorasyonuna ilgi duyanların ilgi ve merakla takip ettikleri Evim Şahane programına siz de yarışmacı olabilirsiniz.  Evim Şahane çok kısıtlı bütçe ile evinizi nasıl dekore edip, baştan başa yeniden tasarlayabileceğinizi gösteren bir yapım. Evim Şahane ekibi aslında kalabalık bir çalışma grubu. 100 kişiden oluşan ve içinde mimar ve diğer çalışanların olduğu bu ekip sizin hayalinizi kısa zamanda gerçekleştirmenizde yardımcı oluyorlar. Çok kısa bir zamanda hayalinizdeki dekorasyonu size sunuyor. Kanal D Evim Şahane Başvurusu Nerden ve Nasıl Yapılıyor ? Kanal D Evin Şahane Başvuru şartları, başvuru formu gibi sorular hakkında bilgi verelim birazda.

Evim Şahane Başvuru Şartları – Kanal D Evim Şahane Nasıl Başvurabilirim ?

Evim Şahane Yarışmasına Başvuru formu doldurmak için BURAYA tıklayın. Başvuru formunu doldurup gönderdiğinizde yarışma için kaydınız alınıyor. Ve şansınız varsa sizde bu harika yarışmada yer alarak şahane bir ev dekorasyonuna sahip olabiliyorsunuz.

Bu yazımızda sizlere; Kanal D Evim Şahane Yarışmasına Nasıl Başvurulur ? Programa Katılmak için Neler Yapmak Gerekir gibi konularda bilgiler vermeye çalıştık.

 

 

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorum için soruyu cevaplayiniz: