İsimsizler Dizisi Müziği – Er Turan Türk Kanı -Türkçe Altyazılı Sözleri ile

isimsizler Dizisi Müziği, konusu ve oyuncuları: Kanal D 2017 yılında adından söz ettirecek yeni bir diziyle izleyicilerle buluşmaya hazırlanıyor. Senaryosu gerçek olaylardan esinlenerek yazılan isimsizler dizisi çok yakında ekranlarda. İsimsizler dizisi fragman müziğine baktığımızda çok ses getirecek bir şarkının seçildiğini görebiliyoruz. Meşhur Türk ezgisi Dombıra tadında yapılan şarkının orijinal adı: Er Turan Türk Kanı 

isimsizler dizisi oyuncu kadrosu henüz netleşmedi. Bilgiler geldikçe sizlere burdan vermeye çalışacağız. Dizinin senaryosu Mete Yarar’a ait. Mete Yarar senaryoyu hazırlarken farklı senaristle işbirliği yaparak bu diziyi bizlere sunuyor. İsimsizler dizisinin konusuna baktığımızda Güneydoğu Anadolu’da görev yapan bir kaymakam’ın yaşadıklarından yola çıkılmış. Bol aksiyonlu bir dizi olacağını fragmandan anlıyoruz.

isimsizler dizisi fragman müziği ve dizi müziği olan Er Turan Türk Kanı isimli meşhur Türk Ezgisini Alt yazılı olarak izleyebileceğiniz videomuz aşağıdadır. İyi dinlemeler….

 

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorum için soruyu cevaplayiniz: