iPhone 5 ne zaman gelecek? iphone çıkış tarihi ? iphone 5 fiyatı ne olur?

iphone 5

iPhone 5 ile ilgili son haberler ve iPad 3 ve sonrası hakkında ortaya çıkan yeni iddialar ..

iPhone 5 uzun zamandır dokunmatik ve akıllı cep telefonu kullanıcıları arasında dillerden düşmeyen bir telefon kuşkusuz. Son zamanlarda her ay yeni bir parçasını internette gördüğümüz bu harika telefon hakkında en son dedikodu, çıkış tarihi hakkında..

Apple firması ve geliştirdiği ürünler ile ilgili olarak güvenilir ve net bilgiler sağlayan Macotakara isimli blog sitesinin son iddiasına göre iPhone 5 üretimi çoktan başlamış durumda. Sitenin Çin’de bulunan güvenilir kaynaklarından aldığı bilgilere göre ilk iPhone5 bir aksilik çıkmazsa eğer,sonbahar aylarında karşımıza çıkacak.

Bu bilgiyi sızdıran kaynak, bir sonraki iPad hakkında da birçok önemli ve enteresan detayı da Macotakara ile paylaşmış durumda. Öyle görünüyor ki sıradaki iPad’in üretimi Ocak ayında başlıyor ve iki ay içerisinde raflardaki yerini alacak.

Diğer kaynaklardan sızan spekülasyon dolu bilgilere göreyse iPhone 5’in çıkışı en geç Ağustos ayının 7’sinde gerçekleşecek. Ama bize göre Apple firması, yıllardır sürdürdüğü Eylül – Ekim çıkış tarihlerine bağlı kalacak ve tıpkı daha önceki cihazlarında olduğu gibi yeni teknoloji ürünleri de benzer zamanlarda piyasaya süreceği yönünde..

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorum için soruyu cevaplayiniz: