İphone 5 Kapakları ve Kılıfları

 Günümüzün en modern cep telefon markalarından Apple’ın dünya çapında yok satan son ürünü olan iphone 5 ürünü teknoloji meraklıları için artık bir yaşam tarzı olmuş durumda.  Türkiye pazarına geçen yıl giren iphone 5,  fiyatı açısından geçen yıl 3000 TL üstünden satılırken, bu yıl biraz fiyatların düştüğünü ve 2500 TL civarında fiyatlarla satıldığını görüyoruz. Bu kadar pahalı bir telefonu almış birisi için, telefonun darbelere karşı korunması da önem taşıyor kuşkusuz.

İphone 5 kapağı ve kılıfı neden önemlidir ?

İphone 5 kılıfı ve kapak modelleri telefonunuza şıklık ve estetik bir görüntü katar. İphone 5 ‘in bütün tuş ve fonksiyonlarına kapağı veya kılıfı çıkartmadan kullanma imkanı tanır. Bunun yanında cihazınızın düşme, darbe, çizik ve kirlenme gibi olası tehlike ve istenmeyen durumlara karşı önleyicidir. Elbette bu saydığımız özelliklerdeki kılıflar da ön tarafın şeffaf olması gerekmekte. Cihazı tamamen içine hapseden bir kılıf veya kapak daha kullanışsız olmaktadır.

İphone 5 kapak ve kılıf fiyatları

Fiyatlar modelden modele, özelliklerine göre değişmektedir.  Bizim size tavsiye edebileceğimiz modellerden birisi olan kapaklı kılıf modeli fiyatı ortalama 20 TL – 40 TL civarıdır. Yukarda örnek bir resmini de paylaştığımız bu modelde, açma kapma işlemi için mıknatıs yerleştirilmiş ve kullanım kolaylığı sağlanmıştır. Gittigidiyor.com veya Hepsiburada.com gibi güvenilir alışveriş siteleri üzerinden rahatlıkla alabileceğiniz bu ürünler sayesinde iphone 5 telefonunuz artık daha uzun ömürlü, daha şık ve kullanışlı olacaktır.

 

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorum için soruyu cevaplayiniz: