Hasırcı Konakları Amasya, Hasırcı Otel Amasya Telefon

Amasya Hasırcı Konakları, restore edilerek  tarihi bir evde konuklarına  hizmet vermektedir.  Nehir kıyısında yer almakta olan bu otel, Yeşilirmak Nehri‘ni görebileceğiniz görsellik sunan  bir terasa sahiptir.  Konağın bütün odalarında  nehir manzarasından ziyade, Pontus Kral Kaya Mezarları manzarasını izleyebilirsiniz.

Amasya da bulunan Hasırcı Konakları‘nın parke zeminli lüks odalarında düz ekran uydu TV’ler yer almakta olup, yine tüm odalarında klima ve minibar bulunmaktadır. Bunun dışında ücretsiz wi-fi imkanı da sağlamaktadır.

Restoranda, o yöreye ait birbirinden farklı  lezzetlerin yanısıra  bamya ve keşkek (kuzu veya tavuk etiyle  öğütülmüş buğday yemeği) de dahil olmak üzere Amasya’nın eşsiz yemekleri de  sunulmaktadır. Bunun yanı sıra kafe bölümünde atıştırmalıkların da  tadını çıkarabilirsiniz.

Hayvan dostu olan bu tesise, Pontus Kral Kaya Mezarları yalnızca 150 metre uzaklıkta bulunmaktadır. Kızlar Sarayına olan mesafesi  100 metre ve Sultan Beyazıt Camii‘ne  ise 150 metre yakınlıktadır. Amasya otobüs terminaline tesisin uzaklığı ise 4 km’dir.

Hasırcı Konakları Amasya Adres Bilgileri :

Hatuniye Mah. Hazeranlar Sokak No:53, 05100 Amasya


Amasya Hasırcı Konakları ile ilgili Diğer Arama Başlıkları : Amasya hasırcı konakları tel. Amasya hasırcı konakları iletişim, hasırcı konağı amasya, amasya hasırcı oteli. Amasya da bulunan konaklama merkezleri ve telefon numaraları

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorum için soruyu cevaplayiniz: