Fatma Hanım Konağı Amasya, Fiyat,Telefon ve Adresi

Amasya‘da bulunan ve konuklarına  geleneksel bir binada hizmet sunan Gül Evi Konağı, mobilyalı bir bahçeye ve geleneklerimize uygun  olarak dekore edilmiş tasarım harikası odalara sahiptir. Fatma hanım tesisinde  ortak bir balkon bulunmakta olup, Tesisin tüm bölgelerinde ücretsiz Wi-Fi erişim imkanı sağlanmaktadır.

Tüm odalarında  düz ekran uydu TV bulunmakta olup, yine tüm odalarında  klima ve minibarlar mevcuttur. Duşlu özel banyolarında ise saç kurutma makinesi ve ücret ödemeden banyo malzemelerinden faydalanabilirsiniz. Tesiste oturma alanı da bulunmaktadır.

Günlük kahvaltıyı yürüme mesafesinde bulunan Emin Efendi Konağında yaparak açık büfe olan kahvaltının tadına varabilirler.  Çeşitli içeceklerin tadına varmak isteyen konuklarımız ise Tesiste bulunan Bar’ı ziyaret edebilirler.

Fatma Hanım Oteli, Merzifon Havaalanı‘na 40 km mesafede olup, tarihsel Amasya kalesine de yalnızca 400 mt mesafede’dir. Tesisin bünyesinde bulunan otoparktan ise ücretsiz olarak yararlanabilirsiniz.

Fatma Hanım Konağı Adres Bilgileri :
Hatuniye Mah. Hazeranlar Sok. No:83, 05100 Amasya

 

Fatma Hanım Konağı ile İlgili Diğer Arama Başlıkları Şöyledir ;

Amasya fatma hanım konağı telefonları, Amasya fatma hanım konağı adres bilgisi, fatma hanım konağı iletişim, fatma hanım konağı nerede?Fatma hanım konağı tesisi özellikleri. Fatma Hanım Konağı Harita Bilgileri

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorum için soruyu cevaplayiniz: