Dündar Termal Villaları Afyon, Dündar Kaplıcaları

Termal Tatilin faydaları, Termal Otellerin faydaları, Termal Otel’in faydası, Termal kaplıcaların faydaları nelerdir? Termal suyun özellikleri, Termal suyun faydaları. Termal Otellerin faydaları, Kaplıca sularının faydaları. Kaplıcaların yararları.
Dündar Termal Villları, Dündar Termal iletişim. Dündar termal apart otel, Dündar termal yorum.

Afyon Günlük kiralık termal villaları, haftalık kiralık termal apartlar ve günlük ve  haftalık afyonda kiralık apartlar.

Dünyanın pek çok bölgesinde bulunan kaplıcalar, Ülkemizinde  çeşitli yerlerinde şifalı kaplıcalar yer almaktadır.

Bunun yanı sıra, tüm sıcak su kaynakları şifalı değildir. Yalnızca Hoşça vakit geçirmenizi sağlar.
İçerisinde mineral bakımından zengin olan ve tedavi edici özelliklere sahip şifalı suların bulunduğu kaplıcalardan birisi de Afyonkarahisar’da bulunan Dündar Termal Vilları’dır.
Dündar Termal Villaları, her gün konuk olduğu misafirlerine , şifa dağıtan sağlıklı suları ile ziyaretçilerin akınına uğramaktadır.

Dündar Termal Villaları Resimleri ;

Tüm villalar’da 2 Yatak Odası mevcut olup, 1 çift, 2 tek kişilik yatak bulunmaktadır. Ayrıca 1 Salon, dubleks, Azami 5 kişi konaklama kapasitesine sahiptir. Her bir villanın içerisinde size Özel 24 saat sıcak Termal sulu havuz, Tamamen halı kaplı zemin yer almaktadır. Yerden ısıtma sistemi bulunan Dündar Termal Villalarında çift banyo ve wc ile tam donanımlı mutfak ve bunun yanı sıra uydu antenli tc oturm odası mevcuttur. Çocuklar için çocuk parkı bulunan otelde özel otopark  bulunmaktadır.

Dündar Termal Vilları İletişim, Dündar Termal Otelleri Adres, Dündar Termal Villaları Telefon Bilgisi;

Afyon – Kütahya Karayolu 13.km. Afyonkarahisar
Telefon : 0 533 662 99 78
Web : dundartermal.com

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorum için soruyu cevaplayiniz: