Cinsel Ürünler

Bu makalemizde sizlere cinsel gücü arttıran yiyecekler, cinsel isteksizlik tedavisi, cinsel gücü artıran macunlar, cinsel isteksizlik hakkında konuların yanı sıra cinsel gücü artıran ilaçlar ve cinsel gücü artıran bitkiler hakkında bilgiler aktaracağız.

İnsanlarda cinsel isteksizliğin bir çok nedeni olabilir. Bunların başında ; ilaç kullanımlarının yan etkileri, aile içerisindeki problemler, kronik rahatsızlıklar bunların başında yer almaktadır. Bunun diğer tanımı libido kaybı eksikliği olarak adlandırılır. Burada bilmeniz gereken önemli taraf, kişinin cinsel isteği, ereksiyon veya sertleşme konularında değil, sadece istek, arzu güdülerinde problem yaşamaktadırlar.

Peki cinsel isteksizlik nedenleri nelerdir? sorusuna cevap verecek olur isek, bunun bir çok nedeni olabilir. Örneğin belirli bir yaşa gelinmiş olması, aşırı alkol tüketiminin yapılması, hayatlarının bir kısmı stres altında geçiyor olanlar, veya cinsel yönden istismara uğramış kişilerde cinsel isteksizlik isteği olabilmektedir.

Cinsel isteksizlik tedavi edilebilir mi? Cinsel isteksizliğin tedavileri hakkında bilgi verecek olursak; evet tedavi edilebilir bir rahatsızlıktır. Erkeklerde cinsel isteksizliğe tedavi testosteronlar zenginleştirilmektedir. Bu sayede kişinin testosteron seviyesi yükseltilerek cinsel isteğin oluşumuna katkı sağlayacaktır.

 

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorum için soruyu cevaplayiniz: