Büyük Amasya Oteli Fiyatları, Otel İletişim Telefonları

Büyük Amasya Oteli, Amasya il merkezinde bulunmaktadır. Ayrıca  nehir kenarında faaliyetlerine devam eden  Büyük Amasya Hotel, ücretsiz Wi-Fi imkanı sağlamakla birlikte,  tüm odalarında klimalar mevcut olup, konuklarına mobilyalar ile bezenmiş lüx bir bahçe sunmaktadır.  Bunun yanı sıra nehir manzarasına bakan bazı  odaları da mevcuttur.

Hotel Büyük Amasya‘nınsade ve şık olan odalarında, ısıtma, uydu TV ve minibar yer almaktadır. Duşlu özel banyo ve ücretsiz banyo malzemeleri barındırmaktadır. Her birimde oturma alanı mevcuttur.

Büyük Amasya Otel, konuklarına her sabah verdiği zengin bir menü eşliğinde, nehir manzarası’nın tadını çıkararak açık büfe imkanı sağlamaktadır. Büyük Amasya Otel bünyesinde yer alan  alakart restoran’da birbirinden güzel ve   çeşitli yemeklerin tadına bakmanız için mükemmel bir mekandır.
İstek üzerine  konuklarına özel diyet menüleri de hazırlanabilmektedir.

Hotel‘in her daim oda servisi veren olanaklarının yanı sıra 24 saat aktif hizmet sunan resepsiyonu mevcuttur. Bununla birlikte bagaj muhafazası ile ilgili olanaklar sunmaktadır.
Çamaşırhane, kuru temizleme ve ütü gibi hizmetlerden de ek ücret karşılığından yararlanabilirsiniz.

Bünyesinde bulunduğu ücretsiz otopark ı mevcut olup, tarihi Amasya Kalesine yalnızca 600 metre uzaklıktadır.

Büyük Amasya Otel Adres Bilgileri :
Nergiz Mahallesi Elmasiye Caddesi No:12 , 05200 Amasya

Sayfamıza Ulaşmak için şu kelimeleri de aratabilirsiniz :
Büyük amasya oteli düğün, büyük amasya oteli oda fiyatları. Büyük amasya oteli oda kahvaltı ve Büyük Amasya Otelleri ile büyük amasya oteli neredebüyük amasya oteli harita gibi aratmalardan da ulaşabilirsiniz. Şimdiden tüm konuk olacakların güzel vakit geçirmelerini temenni ederiz.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorum için soruyu cevaplayiniz: