Amasya Otelleri, Emin Efendi Konağı

Yeşilırmak Nehri’nin kıyısında bulunan ve  otantik 2 katlı bir binada hizmet vermekte olan  Emin Efendi Konağı, Amasya ili’nin merkezinde yer almaktadır. Misafir olanların her gece  canlı müzik eşliğinde eğlendiği bu tesis’te klima, minibar ve wi-fi erişimi mümkün olup tarihi açıdan önemli yeri olan Sultan Beyazıt Camii’nin karşısında yer almaktadır.

Emin Efendi Konağı’ndaki odalarda düz ekran TV, kablo kanalları, kasa ve oturma alanları mevcut olup,  duşlu özel banyolarda saç kurutma makinesi ve ücretsiz banyo malzemeleri bulunmaktadır. Bazı odaları ise nehir manzarasını görmektedir.

Günlük kahvaltılarında yöresel kahvaltıların servis edildiği bu mekanın  diğer öğünlerinde, otelin alakart restoranında ızgara yiyecekler ve birbirinden güzel çeşitli mezlerin yer aldığı  Türk yemekleri sunulmaktadır. Otelin oda servisi hizmeti de mevcut olup resepsiyon bölümü 24 saat hizmet vermektedir.

Hazerenler Konağı tesise 200 metre uzaklıkta olup,  Merzifon Havaalanına 45 km, Samsun Havaalanına ise  arabayla 1,5 saat uzaklıktadır.

Emin Efendi Konağı  Adres Bilgileri ;

Adres: Hatuniye mah. Hazeranlar sok. No: 66-85 Amasya

Web : www.eminefendi.com

e-mail otel@eminefendi.com

Kapasite : 5 Konak 45 Oda – 70 Yatak

 


Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorum için soruyu cevaplayiniz: