2014 Gelin Saç Modelleri

Bu makalemizde gelin saç modelleri, gelin başı modelleri gibi konularda önerilerde bulunacağız.

Her insanın hayatında asla unutamayacağı, çok özel günler ve zamanlar vardır. Bunların içinde en önemlilerinden birisi olan düğün ve evlilik törenleri hazırlık aşaması bakımından ciddi ve titiz bir planlama evresine gereksinim duyan bir durumdur. Bütün ayrıntılar defalarca düşünülerek hareket edilmelidir. En çok da gelin adayları bu özel gün için  aylar öncesinden hazırlıklar yapmaya başlarlar ve yoğun  bir araştırmaya girişirler. Onlar için en zor kararlardan birisi ise evlenirken ya da düğünde kendilerine en çok yakışan  gelinliği, saç modelini ve makyajı seçme kararıdır. Biraz da gelin adayında kararsızlık varsa bu bazen heyecanlı ve çok detaylı bir süreci beraberinde getirir. Bu heyecanlı süreçte neler mi yapılır ? Hepsi birbirinden güzel, yüzlerce farklı gelinlik modeli incelenir, gelin adayına gelinliği ile de uyum sağlayacak şekilde olan birçok saç modeline bakılır ve sonunda  kendisine en uygun olan tarz ve model seçilmiş olur.

Bizim bu makalemizde siz gelin adaylarına, daha rahat seçim yapabilmeniz, farklı alternatiflerden yola çıkarak, kendinize en çok yakışan gelin saç modeli ve örneklerini sizlerle paylaşacağız. Malumunuz her yıl moda değişiyor. Bizlerde hem moda rüzgarına ayak uydurarak, hem de ülkemizde en çok beğenilen gelin saçı modelleri ile ilgili şu tavsiye ve önerilerde bulunmak istiyoruz.

–  Ense bölgenizi açıkta bırakan yan topuz saç modeli gerçekten çok trend saç modellerindendir. Gelin saçı modelleri arasında bu saç modeli her zaman en çok tercih edilen stillerden birisidir.

–  Bunun dışında sizlere önerebileceğimiz modeller arasında olan, hafifçe enseye doğru toplanan balerin topuzu saç modeli gerçekten size çok yakışacağını düşündüğümüz gelin saç modelleri arasındadır.  Bu modelde saçları enseye dökümlü şekilde toplar ve tokalarız. Bu görünüm saçlarınıza havalı bir dolgunluk görünümü verir,  asil bir tarzı ve stili olan  bir saç modelidir.

Bunlardan farklı olarak daha birçok gelin saç modelleri de bulunmaktadır. Temel mantık olarak şunu göz önünde bulundurunuz. Doğallığınızı  ön plana çıkartan  modelleri tercih etmenizi öneriyouz.. Düğünden bir süre önce mutlaka saç modelleri ile ilgili moda dergilerine  de göz atmanızda fayda vardır. Saç kuaförünüze mode ile ilgili dergilerden beğendiğiniz örnekleri gösterin ve  onun da görüşlerini alarak size en yakışan  bir saç modelini seçerek, düğün töreninde, nişanda ya da evlilik merasiminizde göz alıcı bir güzelliğe sahip olabilirsiniz.

 

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorum için soruyu cevaplayiniz: