1. Sınıf Sayı Doğrusunda Çıkarma

Merhaba kıymetli ziyaretçiler, şimdiki makalemiz  özellikle ilköğretim 1. sınıf öğrencileri ile ilgili olan ve önemli bir yere sahip olan  1. sınıflar sayı doğrusu etkinlikleri kapsamında yapacağımız çalışmalar doğrultusunda ele alacağımız konular öncelikle ;   1. sınıf sayı doğrusu çalışmaları hakkında bilgiler vermeyi amaçlar. Bu doğrultuda siz değerli öğrencilerimiz için ; 1. Sınıf sayı doğrusu toplama1. sınıf sayı doğrusu çıkarma1. sınıf matematik sayı doğrusu1. Sınıf Sayı Doğrusu Üzerinde Toplama İşlemi ve ilkokul 1. sınıf öğrencileri için sayı doğrusu üzerinde çıkarma işlemleri konulu makalemizi hazırlamış bulunuyoruz.

1. sınıf sayı doğrusu slayt1. sınıf sayı doğrusu alıştırmaları ile 1.sınıf sayı doğrusunda toplama1.sınıf sayı doğrusunda çıkarma ve 1.sınıf sayı doğrusunda toplama işlemi sunusu gibi konulara değineceğiz.

Nitekim  1.sınıf sayı doğrusunda çıkarma etkinlikleri alt kısımda yayınladığımız link dosyaları sayesinde sizlerin de istifade etme  şansını yakalamanızı sağlayacaktır.

Yararlı olmasını temenni ediyor, tüm öğrencilerimize okul hayatlarında başarılar diliyoruz.

İndirmek İçin Tıklayınız

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorum için soruyu cevaplayiniz: